Ettevõttest

Eestis arendatud, Eestile mõeldes.

Veerand sajandi pikkuse modifitseeritud bituumeni maaletoomise ja paigaldamise kogemusega mõistame kestvate süsteemide olemust.

Just seetõttu oleme enda missiooniks teinud arendada esmaklassilised SBS materjalid, mis on loodud elastsuse tagamiseks ning valmistatud taluma ka kõige muutlikumaid ilmaolusid.

Minerolli kompositsioon on välja arendatud Eestis, eesmärgiga toota Põhjamaade ja Baltikumi turgudele sobivaid kõrgekvaliteedilisi SBS rullmaterjale.

Aastat Kogemust
0 +
Müügitulu Aastas
0 M+
Edasimüüjat
0 +
Erinevat Lahendust
0
lamekatus katusekate - paigaldamine

Põhineme 100% kodumaisel kapitalil

Mineroll™ on täielikult kodumaisel kapitalil põhinev bituumen katusekatteid ja hüdroisolatsioonisüsteeme arendav ning pakkuv ettevõte. Omame kahe Euroopa päritoluga tootmisüksuse kasutusõigust alates aastast 2022 ning kõik meie kaubamärgi alt müüdavad lahendused on vastavuses ka kõige rangemate Euroopa standaditega.

Mida arvavad meie partnerid?

"Minerolli tooted on väga hea valik meie kliimasse. Need on vastupidavad kvaliteetsed, rääkimata TL2 sertifikaadi olemasolust, mis on meie jaoks oluline faktor. Väga rahul."
Heiki
K-Kate Katused OÜ
"Tellisin Base 4000 ja TOP 5000. Koostöö sujus ideaalselt. Tore on Eestimaist lamekatusetoodangut näha."
Aleksander
Katuselahendused OÜ
"Ostsin SBS-katuskatte Minerollist ja olen tulemusega väga rahul. Teenindus oli professionaalne ning toode vastas kõikidele ootustele."
Margus
Eraisik